Stone Legend pekáč 38,6 x 27,8 x 10,7 cm

Produkt nemá žádné parametry.

dobrá cena,
    velký,
    nepřilnavý,
    dobrá manipulace s ním

• , zakoupeno v Delimano

Pekáč je výborný dobře se v něm peče nepřipáli se v něm nic.Krásně se odstraní boční výpeky jen jsem vzala papírovou utěrku setřela pak jen mírně opláchla s hadříkem s jarem jen s jarem proto,aby nezustal mastý.
    Proto jsem si objednala další nádobí.Je sice drahší,ale ta cena odpovída kvalitě.Je vhodný si myslím pro každého i pro ty co nemají moc peněz,tak si můžou počkat na akce a ty se vyplatí jako jsem to udělala já.Je takový jak jsem očekávala a hodí se při každé přiležitosti Dubská M.

• dva pekače
    • povrch

Produkt nemá žádné parametry.

Delimano Stone Legend Oválný pekáč - můžete použít v troubě, na sporáku nebo na indukci. Můžete také vařit, péct, zahřívat nebo podávat jídlo v tomto pekáči, abyste mohli konečně minimalizovat kuchyňské úložiště a zbavit se desítek hrnců, pánví a podnosů, které zabírají drahocenný prostor.

dobrá cena,
    velký,
    nepřilnavý,
    dobrá manipulace s ním

• , zakoupeno v Delimano

• OBJEDNALA JSEM SI OVÁLNÝ PEKÁČ NA VÁNOCE, BOHUŽEL,SE PO DRUHEM POUŽITÍ OLOUPAL,REKLAMACE,POSÍLAJÍ PENÍZE,NEVYMĚNUJÍ

celkem mě to mrzí,byl to dárek

• dva pekače
    • povrch

• jsem maximalne spokojena
  • , zakoupeno v Delimano

Jsem velmi spokojená s nákupem u vás,nádobí je vynikající akorát ceny by mohly být trošku přijatelnější.

• , zakoupeno v Delimano

Výrobek lze použít pro pečení, vaření, smažení, nepřipálíme pochutinu. Doporučujeme všem.

Potřeba většího pekáče

• , zakoupeno v Delimano

• Vše je uvařeno raz dva

dobře se v ním peče,