Pasabahce Borcam Pekáč skleněný oválný s víkem 3,7 l

34 cm
Výška
14.4 cm

• , zakoupeno v NašeNádobí.cz

Pekáč je trchu menší nežli jsem si představovala, nevadí určitě jej využiji a objednám ještě jeden s větším objemem litrů.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Nemusí se při pečení odklápět, je vidět jak se peče. Nepoškrábe se a dobře se myje a je levný.

dobrá cena

Délka
34 cm
Výška
14.4 cm

Oválný pekáč s víkem 3,7 L z varného skla BANQUET Caseo, délka 34 cm, šířka 19,6 cm, výška 14,4 cm. Pekáč je vyroben z tvrdého boritokřemičitého skla, které je velmi odolné, jak mechanicky, tak i teplotně (teplotní rozsah -50 až / 500 st. C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost (sklo je hladké a neporézní), snadná údržba (lze mýt v myčkách na nádobí), ekologický materiál.

• , zakoupeno v NašeNádobí.cz

dobrá cena

• , zakoupeno v MALL.CZ

Už je mám podruhé. Ty první jsem si spokojeně rozbil... :-)

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Prozatím o žádné nevýhodě nevím.

Pekáč jsem vyzkoušel jednou a jsem spokojen.