Banquet plech s umělým víkem 42x29x4 cm Gourmet Ceramia

plechy
Materiál
keramické

• , zakoupeno v NašeObchody.cz

• Velká výhoda - po upečení buchty - snadný transport bez přemístění z plechu.
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• perfektní

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• - je lehký
    • - splňuje účel

Dobrý plech pro převážení jídla, je praktický a má rozměr, který se přesně hodí do naší trouby.

Druh
plechy
Materiál
keramické

Zjednodušte si pečení moučníků za pomoci plechu s víkem  GOURMET CERAMIA značky BANQUET

• Délka: 42 cm
  • Šířka: 29 cm
  • Výška: 4 cm
  • Materiál: karbonová ocel
  • Tloušťka stěny: 0,4 mm
  • Tloušťka dna: 0,4 mm
  • Barva: vnější- zlato- hnědá, vnitřní smetanově- krémová
  • Hmotnost netto: 0,85 kg
  • Hmotnost brutto: 0,85 kg

Snadná údržba

Velice odolný

Anthiadhérní vlastnosti

Keramická úpravy xynflon- vyroben na bázi PTFE

Jedná se o nezbytného pomocníka do každé domácnosti

Bez kvalitního hlubokého plechu se neobejde žádná domácnost

Zjednodušte si pečení moučníků za pomoci  plechu s víkem GOURMET CERAMIA. Skvělý pomocník na přípravu moučníku. Snadno moučníky přenesete či převezte. Základem kuchyně je kvalitní plech. Moderní vzhled.

• , zakoupeno v NašeObchody.cz

• Velká výhoda - po upečení buchty - snadný transport bez přemístění z plechu.
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• perfektní

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• - je lehký
    • - splňuje účel

• , zakoupeno v PATRO.cz

• naprosto ideální v žádném případě se nemusí vymazávat a to stoprocentně ušetří čas
    • upečené potraviny se snadno vyndavají

už mám jeden doma a určitě si pořídím další, toto je dárek:-)

• , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

• Překvapilo mě, že formu opravdu není třeba vymazávat. Těsto se vůbec nepřilepilo.
    • Mám trochu obavy o spony, které drží víko u plechu, jestli vydrží častou manipulaci. Uvidíme.

Líbí se mi design forem, keramický povrch mě mile překvapil. Je mi jasné, že s ním musím opatrně, určitě nebudu krájet buchtu nerezovým nožem, používám plastový. Ve formě by se nemělo nic připálit, to by mohlo povrch narušit. Pak je i umývání snadné. Věřím, že se správným zacházením mi bude sloužit dlouho.
    Pokud bych chtěla srovnat s nepřilnavým povrchem na bázi teflonu, který jsem dosud používala, tak tento keramický je opravdu výrazně lepší, navíc upečená buchta na tomto světlém povrchu působí tak nějak chutněji...