Banquet pekáč hranatý 35cm

Hranatý dvoudílný smaltovaný pekáč 4 l, rozměry pekáče: délka 35 cm (44 cm vč.rukojetí), šířka 20 cm, výška 14,5 cm, smaltovaná ocel tl. 0,7 mm...
Doprava 79 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Kukacka.cz

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 8 770 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 11 114 recenzíDalší informace

Vhodné do myčky nádobí
Indukce
S pokličkou

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vrátila jsem se ke klasice, protože jsem s ní byla spokojená.

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.

• Byl mně zaslán zmetek.
    • Pekáče jsou příčně zkřížené, takže nedosedají na sebe. Smalt je oprýskaný a zvlněný. Obvodové hrany jsou neodjehlené, možnost pořezání je vysoká.

Tento výrobek si nezaslouží doporučení.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste obdržel vadný kus. Aktuálně evidujeme, že situaci již řešíte s naším reklamačním oddělením. Pevně věříme, že bude vše vyřízeno k Vaší spokojenosti.
    Přejeme příjemný den.

Indukce
S pokličkou

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vrátila jsem se ke klasice, protože jsem s ní byla spokojená.

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.

• Byl mně zaslán zmetek.

Tento výrobek si nezaslouží doporučení.

Přejeme příjemný den.

• , zakoupeno v ESAM

• Levny velky pekac
    • Zadna
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• klasický pekáč jako od babičky

hledala jsem v obchodech, nenašla. V Mallu byl ke koupi

• , zakoupeno v Obchody24.cz

klasický smaltovaný pekáč, nemusí se dávat pozor na teflon, připečený výpek lze seškrábnout lžící, prostě klasika

Ok

• , zakoupeno v MALL.CZ

Osvědčený produkt, neměl by opravdu v žádné domácnosti chybět.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tradiční pekáč, který každá šikovná kuchařka (pardon - nebo i kuchař :-) ) naprosto skvěle využijí. Díky 2 dílům šikovné i na pečení pod poklicí. A údajně funguje i na indukci - to jsme zatím netestovali.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• ještě jsem v něm nepekla nemohu posoudit
    • velikostně odpovídá
    • vzhledově odpovídá
    • měla jsem ocelový, tento je výrazně lehčí, jsem zvědavá jak se v něm bude péct

Klasika pekáč spokojenost